Yeşilay, bağımlılıklardan uzak sağlıklı bir yaşam hedefiyle sürdürdüğü çalışmalardan biri olan Bisiklet Turu’nun 11’incisini 05 Mayıs Pazar günü düzenliyor. Yeşilay Denizli Şubesi öncülüğünde gerçekleşecek tur saat 09.30’da Pamukkale Uyum Otel önünden başlayacak olup yaklaşık 5 km’lik bir mesafede gerçekleşecek. Spor gibi sağlıklı yaşama yönelik faaliyetlerin bağımlılıktan uzak bir yaşama katkı sağladığını belirten Yeşilay Denizli Şube Başkanı Hakan Şirin, Yeşilay Bisiklet Turu ile her yıl hep birlikte pedal çevirmekten mutluluk duyduklarını belirtti.